Foydali manbalar













OTM web-reytingi

Azolar






Alimkulov Nusratulla Raxmonkulovich nusratulla@inbox.uz

Baratov Pattox Baratov77@inbox.uz

Nizomov Asror Nizomov77@inbox.uz

Abdullaev Ilhom Xayitalievich Abdullaev777@inbox.uz

Safarova Nasiba Iranqulovna Safarova77@inbox.uz

Islomov Imongali Nizomidinovich Islomov77@inbox.uz

Saidamatov Farhod Rajabovich Saidamatov77@inbox.uz

Sultanova Nodiraxon Burxonovna Sultanova77@inbox.uz

Abdullaeva Muazzam Nigmatovna Abdullaeva77@inbox.uz

Qaraqulov Nurbol Maidanovich Qaraqulov77@inbox.uz

Qalandarova Mehribon Komilovna Qalandarova77@inbox.uz

Nugmanova Aropat Abduxamitovna Nugmanova77@inbox.uz

Xolmurodov SHakarbek Abdug’anievich Xolmurodov77@inbox.uz

Xajimatov Alisher Nigmatovich xajimatov77@inbox.uz

Safarov O`rol Xamrayevich

Amanbayeva Ziyoda Abdubaisovna

Ermatova Nilufar Nurilloyevna

12 dekabr 2017 yil, 7,507
.


Elektron ta`lim resurslari


Bizning loyihalar


©2018 Toshkent Davlat pedagogika universiteti .
Saytdagi ma'lumotlardan foydalanilganda saytga ilova ko`rsating.
Xato topsangiz e-mail:siteadmin@tdpu.uz xabar bering