|   library.tdpu.uz   |   majmua.tdpu.uz   |   eDarslik.tdpu.uz   |   asofaviy ta`lim   |   Pedagog   |   Ota-onalar uchun   |   Kirish   |      


Azolar

Alimkulov Nusratulla Raxmonkulovich nusratulla@inbox.uz

Baratov Pattox Baratov77@inbox.uz

Nizomov Asror Nizomov77@inbox.uz

Abdullaev Ilhom Xayitalievich Abdullaev777@inbox.uz

Safarova Nasiba Iranqulovna Safarova77@inbox.uz

Islomov Imongali Nizomidinovich Islomov77@inbox.uz

Saidamatov Farhod Rajabovich Saidamatov77@inbox.uz

Sultanova Nodiraxon Burxonovna Sultanova77@inbox.uz

Abdullaeva Muazzam Nigmatovna Abdullaeva77@inbox.uz

Qaraqulov Nurbol Maidanovich Qaraqulov77@inbox.uz

Qalandarova Mehribon Komilovna Qalandarova77@inbox.uz

Nugmanova Aropat Abduxamitovna Nugmanova77@inbox.uz

Xolmurodov SHakarbek Abduganievich Xolmurodov77@inbox.uz

Xajimatov Alisher Nigmatovich xajimatov77@inbox.uz

Safarov O`rol Xamrayevich

Amanbayeva Ziyoda Abdubaisovna

Ermatova Nilufar Nurilloyevna

12 dekabr 2016 yil, O`qilgan:5191

Xabar qoldirish

Agar Sizda universitetimiz faoliyati bo`yicha masalalar/muammolar,
ariza, shikoyat yoki takliflar bo`lsa
virtual qabulxona
orqali qoldirishingiz mumkin

Ushbu sahifa bo`yicha fikringizni esa quyida qoldirishingiz mumkin



Ismi sharifingiz:

E-mail:

Fikringiz :
Ximoya kodini kiriting :


  • Pedagogikadan savol

    Ta`lim berishning asosiy kategoriyalari?

    Javob: Bilish, tushunish, qo`llash, tahlil, sintez, baholash

So`nggi yangiliklar

Foydali manbalar









Bizning loyihalar




        
2017-03-23 09:23:59